Instruktaż Chustonoszenia

Zajęcia z instruktorem chustonoszenia (która jest również położną) trwają 1,5 godziny, jeśli instruktaż dedykowany jest dla jednego Rodzica bądź 2 godziny, jeśli instruowanych jest oboje Rodziców. Na tym etapie nie musisz mieć jeszcze własnej chusty – warto przetestować różne typy chust, które przynosi ze sobą instruktor i dopiero zdecydować, która będzie dla Ciebie najlepsza. Oglądanie filmów w Internecie, jak motać chustę czy trenowanie na lalce może być przydatnym dodatkiem, ale możliwość motania pod okiem specjalisty, który może Cię poprawić w razie potrzeby jest bezcenna. Pamiętaj, że to nie tylko kwestia wygody czy wyglądu – prawidłowa pozycja dziecka w chuście jest niezbędna dla jego zdrowia, więc warto pogłębić wiedzę na ten temat.

Cena: 250 zł/1,5h (jeden Rodzic) lub
280 zł/2h (dwoje Rodziców) lub
350 zł/2,5h nauki chustonoszenia połączonego z pogłębionym instruktażem, jak prawidłowo opiekować się noworodkiem, wspierając jego prawidłowy rozwój (podnoszenie, ubieranie, codzienna pielęgnacja i interakcja).

*cena na terenie Warszawy (jeśli mieszkasz poza Warszawą, skontaktuj się ze mną – cena może wzrosnąć, aby pokryć koszty transportu)